İsmail Yüksek: Çok mutlu ve gururluyum

Milli futbolcu İsmail Yüksek bugün yapılacak antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sakatlığını atlattığını ve fizik olarak kendisini iyi hissettiğini söyleyen İsmail Yüksek, “60 gündür sahaya adımımı atmıyorum ama hocamızla maçtan önce ve geçen hafta konuştuğumuzda hocamız da beni yavaş yavaş sahaya atmak istediğini belirtti. Fizik olarak kendimi iyi hissediyorum, yavaş yavaş oynamaya başlayacağımı düşünüyorum. Tabii ki son karar hocamızın. Buna saygı duymamız gerekiyor. Gruptan çıkma şansımız devam ediyor, çok umutluyuz ve kendimize güveniyoruz. Bunu Çekya maçında sahadaki mücadeleyle göreceksiniz” şeklinde konuştu.

“HIRVATİSTAN MAÇI BENİM İÇİN UNUTULMAZ BİR GÜNDÜ”

Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde Hırvatistan ile oynanan maçtaki performansının hatırlatılması üzerine İsmail, “Hırvatistan maçı, benim için unutulmaz bir gündü, benim için çok farklı geçti. O maça nasıl hazırlandıysam Çekya maçına da aynı şeklide hazırlanacağım. O gün İsmail oynamazsa da kim oynarsa oynasın aynı mücadeleyi gösterecektir” ifadelerini kullandı.

Sakatlığında ilk aklına gelen şeyin Avrupa Şampiyonası olduğunu söyleyen milli futbolcu, sözlerini şu ifadelerle noktaladı:

“İlk aklıma gelen şey Avrupa Şampiyonası’nı kaçırabileceğimdi zaten. Ama sağ olsun milli takım hocamızın beni araması, Hamit Ağabey’in beni araması ve hissettirdikleri destek beni buraya gelmemde güç verdi. Daha çok tempo daha çok çalışma gücü verdi, bugün çok şükür buradayım. Çok mutlu ve gururluyum. Aileme, Fenerbahçe’deki arkadaşlarıma ve bu sakatlığı atlatmamda doktorlarımıza çok teşekkür ederim. En başından bu yana bana destek verdiler. Kendimi iyi hissediyorum, ayağımı da iyi hissediyorum. Umarım böyle iyi gider.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir